100'den fazla özelliğe sahip e-ticaret alt yapısı

Her yıl 30 milyon TL değerinde alışveriş MAZAKA altyapısı ile sağlanıyor.

dsa
dsa
dsa
dsa

artırılmış gerçeklik ile e-ticareti ileri boyutlara taşıyoruz

Sürekli gelişen e-ticaret dünyasında, kullanıcıların satın alma deneyimlerini AR teknolojisi ile çok daha ileri boyutlara taşıyoruz. Artırılmış gerçeklik ile ürünlerinizi tüm müşterilerinize fiziksel ortamda kolayca deneme şansı sunabilirsiniz.

Mobilya, tekstil, kozmetik, ayakkabı gibi sektörlerin sıkça tercih ettiği AR teknolojisi, mobil cihazlarda yüksek çözünürlüklü kameralar ile bambaşka bir seviyeye ulaşmıştır. Pazarlama unsuru olarak kullandığınızda rakiplerinizin çok daha önüne geçebileceğiniz bu teknolojiyle tanışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

stoklarınızı alıcalarla paylaşın

Doğrudan veya dolaylı satış noktalarınıza stoklarınızı belirlediğiniz kurallara göre gerçek zamanlı aktarın, daha çok satış elde edin!

Kullanımı çok basit, sınırsız yeteneğe sahip e-ticaret alt yapısı

Her yıl 30 milyon TL değerinde alışveriş MAZAKA altyapısı ile sağlanıyor.

Ücretsiz Dene

14 gün boyunca ücretsiz deneyin, kredi kartı gerekmez. E-postanızı girerek pazarlama e-postaları almayı kabul etmiş olursunuz.

metrekare bazlı ürün satış modulü

Ürünlerinize metrekare fiyatı belirleyerek her müşterinizin kendi istediği ölçüde ürünü, dinamik fiyatlarını göstererek satabilirsiniz.

Halı, perde ve kumaş satışlarında başarılı bir çözüm sunan metrekare bazlı ürün satış modülü, MAZAKA e-ticaret altyapılarında sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Sadece fiyatı ve ölçüsü belli ürünleri değil boyutlarını e-ticaret sitenizin ziyaretçilerine elle yazdırabildiğiniz tüm ürünlerinizi satışa açabilirsiniz.

Her sektör için e-ticarette uçtan uca çözümler sunmaya devam ediyoruz. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.